СТО

Комп'ютерна діагностика авто

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

Електронні вузли транспортного засобу є не менш важливими, ніж компоненти ходової, підвіски або двигуна. Своєчасна комп'ютерна діагностика авто дозволяє запобігти можливим збоям в електронних системах машини і визначити поломки всіх систем автомобіля. Діагностичні дії включають зчитування і обробку помилкових кодів, виявлення несправностей функціонування основних систем і агрегатів.
Комп'ютерна діагностика авто у Дніпрі здійснюється фахівцями СТО Експрес Центр, за допомогою сучасного сканера з функцією підключення до спеціального роз'єму машини. Під час сканування визначаються помилки у функціонуванні різних вузлів.

Для чого потрібна комп'ютерна діагностика двигуна на СТО?

Незалежно від марки автомобіля, будь-який сучасний транспортний засіб є складною комбінацією механіки, гідравліки, електрики та електроніки.

І найцікавіше, що без електроніки багато систем і вузлів просто перестануть працювати. Комп'ютерна діагностика двигуна необхідна для пошуку існуючих несправностей та їхнього оперативного усунення. Крім того, ця послуга має попит перед продажем. Вона дозволяє покупцеві переконатися у нормальній роботі всіх систем.
Деякі водії вирішують провести аналіз самостійно, але без потрібних знань та спеціального обладнання це неможливо. Замість усунення несправностей можна лише посилити ситуацію, що призведе до збільшення витрат.

Коли робити діагностику?

Про можливі проблеми та існуючі помилки електронних блоків, свідчать бортові системи машини: на екрані приладу починають світитися "чеки". Комп'ютерна діагностика машини у Дніпрі необхідна за наявності таких сигналів:

  • Жовтий та помаранчевий. Свідчить про наявність збою, але відвідування сервісного центру не обов'язкове.
  • Миготливий жовтий. Є ознакою серйознішої проблеми і закликає якнайшвидше звернутися на СТО.
  • Червоний. Попереджає про високий рівень небезпеки та виведення електроустаткування з ладу. Водію слід негайно зупинитися та викликати евакуатор для транспортування в автосервіс.

Тим не менш, навіть за відсутності сигналів бортового комп'ютера автовиробники радять здійснювати тестування систем не рідше ніж один раз на рік.

Скільки коштує послуга?

Ціна на сканування транспортного засобу є фіксованою та змінюється лише за потреби виправлення помилок. Вартість включає надання інформації про аналіз, а також рекомендації спеціаліста.

Назва послуги Ціна
 Послуга комп'ютерної діагностики  200 грн

Дізнавшись, скільки коштує комп'ютерна діагностика автомобіля багато хто починає робити її частіше - і це правильне рішення Якщо не звертати увагу на сигнали системи, то згодом в електроніці виникне серйозний збій, здатний стати причиною зупинки серед дороги або навіть ДТП.

СТО Експрес-центр: переваги компанії

Ми надаємо послугу тестування систем транспортного засобу із розшифровкою помилок. По завершенню перевірки, майстри видають рекомендації щодо подальших дій.
Використовуємо спеціальний сканер із оновленою базою даних. Намагаємося забезпечити вигідну вартість комп'ютерної діагностики автомобіля, що робить її доступною для водіїв із мінімальним бюджетом.
Проводимо діагностику іномарок за допомогою мультимарочного сканера, яким можна аналізувати понад 250 видів авто: Acura, Jeep, BMW, Mazda, Opel, Toyota та інші. При цьому ціна комп'ютерної діагностики авто є фіксованою – вам не доведеться платити більше, ніж зазначено у прайсі.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити