СТО

Ручне та безконтактне миття авто

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

Кожен водій бажає, щоб його "ластівка" виглядала бездоганно, але не всі мають можливість і час самостійно стежити за її станом. Ручне миття автомобілів – послуга, призначена для видалення забруднень з автомобіля та доведення його до ідеального стану. Автомийка в Дніпрі Експрес Центр надає повний комплекс робіт для очищення машини - від зовнішньої та експрес-мийки до хімчистки та нано-мийки.

Переваги ручного миття

Ручне миття авто має попит серед автомобілістів, адже воно має безліч переваг перед альтернативними методами. Серед них виділяють:

  • універсальність та можливість використання для лакофарбових поверхонь будь-якого типу та стану;
  • відсутність активних миючих засобів, здатних спричинити подальше руйнування пошкоджених ділянок;
  • за допомогою апарату високого тиску бруд видаляється навіть із важкодоступних місць: арок над
  • колесами, решіток радіатора, дверей та дверних роз'ємах.

Ціна на ручне миття авто повністю виправдовує результат - машина блищатиме, а при нанесенні захисного покриття ще й збереже бездоганний зовнішній вигляд надовго.

Як проходить автомобільне ручне миття авто?

Очищення автомобіля на СТО – це професійні дії, використання спеціального обладнання, дбайливий догляд та, як результат, ідеальна чистота. Комплексне автомобільне миття в Дніпрі складається з декількох етапів:

  1. Безконтактне очищення. На першому етапі використовується безконтактне миття в Дніпрі, що дозволяє ефективно видалити всі мікрочастинки бруду навіть із найважчих місць.
  2. Нанесення миючого засобу з нейтральним рівнем PH. Ми використовуємо ручний піногенератор, а також губки та щітки для видалення бруду у важкодоступних місцях. Колеса, диски, арки та гумові килимки очищаються полімерними щітками. На цьому етапі видаляються глибокі забруднення, известкові відкладення і плями, що в'їлися.
  3. Видалення піни. Ручний розпилювач допомагає видалити піну з машини сильним напором води.
  4. Висушування та покриття. Після видалення бруду та піни ми висушуємо авто. На чисту суху поверхню наносимо захисний віск, який надовго збереже поточний стан транспортного засобу.

За потреби ми проводимо повну хімчистку салону для видалення запахів та очищення внутрішньої частини авто від забруднень. Якщо вам потрібен бюджетний варіант – можна замовити обмивку машини водою з хімією або без неї.

Вартість ручного миття від СТО Експрес Центр

Вартість миття автомобіля безпосередньо залежить від типу вибраних послуг. Якщо ваш бюджет обмежений або у вас мало часу – можна замовити експрес-мийку. А якщо ви хочете отримати бездоганний результат – можна зробити повну хімчистку салону та покриття воском. Результат комплексної процедури радуватиме вас ще довго.

Знижка 20% на мийку та хімчистку в дощову погоду! При сильному забрудненні салону застосовується коефіцієнт 1,4

                   Послуги мийки Вартість
НАНО мийка​ 750 - 950 грн
Повна ручна або безконтактна мийка 450 - 950 грн
Зовнішня мийка 300 - 400 грн
Экспрес-мийка (оббити з хімією) 150 - 200 грн
Экспрес-мийка (оббити водою) 100 - 150 грн
Нанесення твердого воску  600 - 750 грн
Хімчистка салону від 4000 грн

Крім того, в дощову погоду миття авто в Дніпрі працює зі знижкою 20% - зробіть свою машину бездоганною ще вигідніше.

Чому нам довіряють?

Вам потрібна якісна автомобільна ручна мийка авто?

Ласкаво просимо в автомийку СТО Експрес Центр!

Наші співробітники якісно, ​​уважно та професійно помиють вашу машину, застосовуючи сучасне обладнання та спеціальні миючі засоби. Звертаючись до нас ви отримуєте дбайливий догляд за транспортним засобом, приємну вартість, оперативне виконання робіт, а у фіналі найголовніше – ідеально чисте авто.
Які роботи виконуємо? Миємо, чистимо, поліруємо, видаляємо неприємні запахи, проводимо комплексну підготовку до продажу, нанопокриття лобового скла, полірування пластикової оптики (ФАР).

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити