СТО

Регулювання світла фар

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

Більшість водіїв знає, наскільки сильно заважає освітлення зустрічного авто, якщо його не було відрегульовано. Регулювання світла фар – одна з дій, включених до списку періодичного технічного обслуговування машини. Невідрегульовані фари призводять до значного погіршення видимості дороги у темний період доби.
Якщо пучок спрямований вниз, то кута огляду буде недостатньо для хорошої видимості дорожнього покриття, і їхати буде небезпечно. А при піднятті пучка вгору він засліплюватиме водіїв на зустрічній смузі, що також може призвести до ДТП. Регулювання світла фар автомобіля є обов'язковим – від нього залежить безпека всіх учасників дорожнього руху.

Як відбувається регулювання?

Насамперед, правильне налаштування передбачає максимальну точність.

Є спеціальні стандарти та норми, що описують параметри нахилу та яскравості світлового пучка. Перевірка та регулювання пучка світла фар передбачає використання приладу для регулювання та складається з кількох етапів:

  1. Процедура виконується на стенді. Регулювання світла фар у Дніпрі передбачає розміщення машини на рівній площині біля екрану із розпізнавальними символами.
  2. Спеціаліст виконує перевірку межі світла, включаючи освітлення та по черзі фіксуючи його грані на екрані.
  3. При відхиленні від стандартних показників положення освітлювальних приладів змінюється регулювальними гвинтами.
  4. Після налаштування ближнього освітлення здійснюється регулювання далекого світла фар. Коригується розташування та яскравість променя.

Кожну фару слід регулювати окремо лише так можна отримати потрібний результат. Особливо важливе регулювання фар ближнього світла, адже воно використовується частіше. При правильному налаштуванні він повинен добре висвітлювати узбіччя та дорожні знаки, а також не зліпити інших учасників дорожнього руху навіть у разі потрапляння машини в яму або на перешкоду. Багато клієнтів цікавляться, чому краще звертатися до професійного автосервісу, якщо можна відрегулювати промінь будинку. На це є кілька причин:

Без використання спеціального обладнання встановити правильний кут практично неможливо.
Високоточні прилади визначають навіть мінімальні похибки, чого неможливо досягти будинку.
Самостійне налаштування забере у вас значний час, тоді як на СТО Експрес Центр ми зробимо все за лічені хвилини.Звернення на сервіс дає змогу заощадити час та сили, а також значно підвищити безпеку під час їзди у нічний час доби.

Коли потрібно звернутись на сервіс?

Недбало ставитися до цієї послуги не можна, адже від цього залежить безпека вас і оточуючих на дорозі. Статистика підтверджує, що саме погане чи некоректно налаштоване освітлення стало причиною аварійних ситуацій у нічний час. Регулювання світла фар показано в ряді випадків:

  • раз на 6 місяців або кожні 50 тис. км пробігу;
  • після заміни ламп чи скла;
  • після кузовних ремонтних робіт;
  • після ремонту підвіски

Всі ці дії порушують положення освітлювального обладнання та призводять до корекції. Регулювання ближнього світла фар дозволяє користуватися ними навіть у темряві і при цьому не засліплювати водіїв зустрічних авто.

Особливості та вартість послуги у СТО Експрес-Центр

В спектр наших послуг входить перевірка та регулювання світла фар автомобіля на стенді регулювання. Використання спеціального обладнання гарантує високу точність роботи, чого не можна досягти в домашніх умовах. Вартість послуги є фіксованою.

Назва послуги Ціна
Послуги регулювання світла фар 230 грн 

Якщо вам потрібне регулювання фар у Дніпрі – ми з радістю готові допомогти. Всі роботи виконуються на стенді досвідченими фахівцями, тому можна бути впевненими на 100%.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити