СТО

Діагностика та ремонт ходової у Дніпрі

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

Діагностика та ремонт ходової автомобіля Дніпро
Діагностика та ремонт ходової автомобіля Дніпро

Якщо ви відзначаєте зміни в функціональності авто на дорозі (нестійкість, підвищення крену), виникнення нехарактерних звуків (стукань, шумів під час їзди), або якщо діагностика ходової частини транспортного засобу відбувалася більше півроку тому - рекомендуємо виконати її перевірку. Ремонт ходової в Дніпрі, на СТО Експрес Центр - це затребувана послуга, що дозволяє упорядкувати автомобіль і покращити його робочі показники. Ми рекомендуємо звертатися на автосервіс кожні 15 тис. км пробігу, щоб підтримувати машину в нормальному стані.

Що входить у діагностику?

Від стану ходової частини залежить функціональність машини, ваш комфорт та безпека в дорозі. Часто її зношеність призводить до погіршення керованості машини, аварій і швидшого зносу суміжних вузлів. СТО Експрес Центр виконує діагностику ходової в Дніпрі з оглядом на такі комплектуючі:

 • передніх та задніх амортизаторів, а також пружин;
 • важелів підвіски на наявність люфта;
 • стійок та втулок стабілізаторів;
 • люфт у кульових опорах;
 • рульових наконечників та тяг;
 • ШРУСів;
 • сайлентблоків;
 • підшипників маточок;
 • гальмівних колодок;
 • дисків та барабанів гальм;
 • трубок та шлангів;
 • герметичність гальмівної системи.
Диагностика и ремонт ходовой автомобиля Днепр

Саме ця частина транспортного засобу приймає на себе максимальні навантаження та регулярно піддається зносу та амортизації. До прискореного виходу з ладу призводить їзда нерівними дорогами, робота елементів підвіски з максимальним навантаженням і несправність суміжних вузлів. Також причиною поломки може бути неправильне встановлення деталей або використання неякісного мастила.

Як виконується перевірка та ремонт ходової на СТО Експрес Центр

Огляд ходової на СТО проводиться з використанням спеціального інструменту та сучасного обладнання. Це дозволяє перевірити всі вузли на наявність будь-яких (навіть мінімальних) дефектів. Оцінка технічного стану займає трохи більше 15-30 хвилин. Ремонт ходової частини включає кілька етапів:
Діагностика Майстри оцінюють стан усіх комплектуючих за допомогою візуального огляду, проводиться перевірка на люфти всіх шарнірних з'єднань. Усі результати фіксуються.

 1. Оцінка. Проводиться аналіз результатів та формування плану подальших дій. Для оцінки використовують спеціальні технологічні карти від виробників.
 2. Усунення поломок. На цьому етапі фахівці змінюють основні деталі, зношування яких перевищує допустимі норми або є критичним.
 3. Ремонт ходової частини у Дніпрі варто довіряти лише кваліфікованим фахівцям. Самостійне усунення проблеми або недостатня кваліфікація майстра можуть призвести до складніших поломок і навіть нещасних випадків під час поїздок.

Ціни на діагностику та ремонт ходової в Дніпрі

Слідкувати за технічним станом ходової потрібно регулярно – ми рекомендуємо робити перевірку кожні 10-30 тис.км (залежно від умов експлуатації: навантажень, стану дорожнього покриття). Ціна на ремонт ходової в Дніпрі варіюється в залежності від ступеня зношеності, моделі авто та вартості необхідних комплектуючих. Нижче представлений прайс на всі види робіт.

Послуги з ремонту ходової Вартість послуг
Заміна кульової опори від 400 грн
Заміна кульової опори (зі зняттям важеля) від 640 грн
Заміна підшипника маточини від 850 грн
Заміна амортизатора від 790 грн
Заміна стійки амортизатора від 790 грн
Заміна опори амортизатора від 790 грн
Заміна опорного підшипника від 790 грн
Заміна втулок стабілізатора від 300 грн
Заміна подушки амортизатора (пневмо) від 1600 грн
Заміна ШРУС від 790 грн
Заміна сайлентблока важеля від 790 грн
Заміна подушки двигуна
від 410 грн
Заміна кісточки стабілізатора 
від 250 грн
Заміна рульового накінечника     
від 290 грн
Заміна рульової тяги    
від 390 грн
Заміна важеля     
від 490 грн

Найкращим вибором стане комплексна перевірка, що дозволяє знайти всі недоліки та провести ефективний ремонт ходової частини автомобіля.

Переваги СТО Експрес Центр

Своєчасний ремонт ходової частини на СТО у Дніпрі продовжить термін служби машини та мінімізує ризики аварії. Ми можемо виконати комплексну перевірку, визначити слабкі місця та усунути існуючі несправності. Перевірку зносу довіряють саме з кількох причин:

 • проводимо перевірку на устаткуванні, що дозволяє максимально точно діагностувати несправність;
 • швидко визначаємо знос та його причини;
 • пропонуємо комфортні для клієнтів ціни на послуги;
 • маємо великий досвід у сфері та гарантуємо якість роботи;
 • працюємо на результат – після нас авто буде як нове.

Діагностика ходової на СТО – це можливість точно та швидко діагностувати слабкі зони, виконати ремонт чи заміну зношених деталей. З Експрес Центр ви можете бути впевнені в надійності та керованості свого авто, а значить у комфорті та безпеці себе та пасажирів.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити