СТО

Ремонт литих дисків

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

Їзда нерівною дорогою і наїзд на ями може призвести до пошкодження дисків: деформуванню, виникненню тріщин або навіть порушення цілісності (відколу частини виробу). У деяких випадках здатний допомогти ремонт литих дисків із задіянням спецобладнання. Багато хто сумнівається у необхідності відновлення дисків. Без урахування складних випадків, у класичній ситуації - потрапляння в яму та пошкодження середнього ступеня, ціни на ремонт литих дисків у 5-10 разів менші за витрати на нові комплектуючі.

Як відбувається поновлення?

Редагування та ремонт литого диска виконується на спеціальному стенді за допомогою сильного гідравлічного напору. Виріб кріпиться на стенді та точковим впливом гідравліки на видозмінені зони, його геометрія повертається до заводських габаритів та форми. Залежно від розмірів та місця пошкодження, застосовуються певні насадки на гідроциліндр та номінальне їхнє зусилля. Ця техніка вважається загальноприйнятою і найчастіше використовується. Ремонт литих дисків на СТО Експрес Центр, у Дніпрі включає декілька етапів:

  1. Оцінка деформацій. Це початковий етап, на якому фахівці оглядають пошкоджену деталь та створюють план подальших дій.
  2. Рихтування. Для цього використовується верстат з гідравлікою, центруванням та іншими насадками.
  3. Зварювання диска аргон. Застосовується за наявності тріщин.
  4. Завершальний етап. Дрібний ремонт та фарбування є фінальними штрихами. Ми прибираємо незначні дефекти, проводимо полірування (якщо робилося наплавлення фрагментів) та фарбування.

На СТО Експрес-центр можливий ремонт легкосплавних дисків навіть за наявності сильних деформацій: глибоких тріщин або великих сколів. Ми застосовуємо аргонне зварювання, яке дозволяє створити непомітні шви – навіть при уважному огляді їх неможливо побачити.

Види послуг

Реставрація дозволяє усунути пошкодження різної складності від невеликих деформацій до великих зламів. Ми виконуємо такі види робіт:

  • правка колісних дисків;
  • зварювання за допомогою аргону.

За відсутності одного з фрагментів спочатку виконується його підбір, та відбудовування за допомогою аргонового зварювання. Шви ретельно затираються і поліруються. Також можливе виконання низки завдань:

  • видалення радіального, осьового та змішаного зміщення;
  • видалення тріщин, сколів, подряпин та корозії;
  • наплавлення елементів, що відсутні;

Точно визначити, скільки коштує ремонт литих дисків, неможливо до оцінки пошкоджень. Зварювання тріщин і наплавлення фрагментів обійдеться дорожче, а класичне виправлення коштує недорого.

Вартість робіт

Вартість ремонту литих дисків безпосередньо залежить від місця та ступеня пошкодження. Для її визначення рекомендуємо відвідати СТО Експрес Центр та провести оцінку пошкоджень.

Послуги з виправлення литих дисків

   Діаметр диска
Вартість послуги
до 15"
від 300 грн
16" від 320 грн
17" від 360 грн
18" від 400 грн
19" 
від 440 грн
20" від 480 грн
21"
від 520 грн
22" від 560 грн

Ціна відновлення аварійних виробів (після аварії, ударів об бордюри) формується персонально після огляду і може бути вищою за стандартну правку. Зварювання тріщини на внутрішній стороні обода коштуватиме не менше 400 грн. Зварювання тріщин із зовнішнього боку або наплавлення елементів, що відсутні, коштує від 600 грн.

Чому краще замовити послугу у СТО Експрес-Центр

Якщо вам потрібно відремонтувати диск в Дніпрі - звертайтесь в автосервіс Експрес-Центр. Нам довіряють сотні автомобілістів і кілька причин для цього:
вартість ремонту литих дисків не завищена – правка дисків не вимагатиме значних витрат;
застосовуємо спеціальне обладнання для ремонту, завдяки якому можна повернути деталі колишній вигляд та форму;
гарантуємо надійність виконаної роботи та тривалий термін служби виробів.
У нас можна зробити ремонт комплектуючих будь-якого типу та розміру, незалежно від складності робіт. Пропонуємо заощадити та замість дорогої покупки вибрати ремонт литих дисків, що забезпечує ідентичний результат.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити