СТО

Ультразвукове чищення форсунок

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

При використанні машини з часом на форсунках паливної системи з'являються смолисті накопичення, що стає причиною збільшення витрати палива і зниження працездатності. Ультразвукове чищення форсунок - послуга, що дозволяє виконати чищення та заміну забруднених елементів паливної системи.

Навіщо проводити очищення?

Нормальний період роботи комплектуючої коливається в межах 100-120 тис. км, але на жаль, погана якість палива стає причиною більш швидкого і сильного зносу - накопичення позначаються на роботі авто після 80-90 тис. км. У період від 30 до 80 тис. км пробігу бажано проводити діагностику форсунок, а також їх профілактику та обслуговування (при потребі). Виділяють кілька варіантів очищення:

  • промивання спеціальною рідиною на стенді;
  • ультразвукове чищення паливних форсунок;
  • ручне промивання рідиною;
  • промивання з присадками до палива.

Промивання рідиною вручну та присадками може використовуватися самостійно, але це скоріше профілактика. Ультразвукове очищення форсунок вважається одним із найпопулярніших - саме цей метод використовує СТО Експрес-Центр.

Технологія очищення ультразвуком

Технологічно – це вплив на грязьові накопичення хвилями ультразвуку та ефектом кавітації. Процедура обов'язково виконується зі зняттям форсунок з машини та їх поміщенням у ємність з рідким середовищем. У ванну встановлено ультразвуковий випромінювач, що створює звукові коливання необхідного розміру. При включенні приладу спрацьовує кавітаційний ефект – формування бульбашок повітря невеликого діаметру. Їхнє лопання в рідині викликає сильні звукові хвилі, завдяки яким з поверхні виробів видаляються забруднення.
Ультразвукове очищення форсунок у Дніпрі використовується при сильному зниження продуктивності. Видалення стійких забруднень за допомогою промивок або вручну з додаванням домішок та різних рідин малоймовірне. Якщо деталі функціонують нормально, такий метод не є необхідністю.

Вартість роботи

Скільки коштує ультразвукове чищення форсунок у Дніпрі?
Вартість залежить від кількості оброблюваних деталей. Нижче наведено стандартний прайс послуги на СТО Експрес-Центр.

Назва послуги Ціна
 Послуга зняття установки форсунок від 600 грн
Послуга чистки форсунок, шт. 300 грн

Ціна на ультразвукову чистку форсунок включає послугу зняття/установки деталей, а також безпосередньо очищення. Якщо вашу проблему можна вирішити звичайним промиванням (без зняття комплектуючих) - ми зробимо саме це. На СТО Експрес-Центр можливе чищення або заміна комплектуючих (при сильному зносі). За потреби заміни форсунок ціни слід уточнювати індивідуально.

Чому клієнти обирають СТО Експрес-Центр?

Ми надаємо комплексні послуги з обслуговування авто. Серед них є ультразвукове чищення форсунок інжектора і паливної системи. Нам довіряють сотні автомобілістів - ми розуміємо, наскільки важливим є великий досвід і відповідальний підхід до будь-якого завдання. Ви ще сумніваєтеся, що вам потрібні саме ми? Ось кілька причин провести ультразвукове чищення форсунки на сервісі Експрес-Центр:

  • використовуємо сучасне обладнання для гарантованого результату;
  • робимо очищення ультразвуком тільки за реальної потреби - вам не доведеться платити за те, що вам не потрібно;
  • маємо великий досвід у галузі та суворо дотримуємось усіх технологій;
  • пропонуємо помірні ціни у Дніпрі, щоб наші послуги не сильно били за вашими фінансами.

За наявності перших ознак забруднення форсунок – негайно звертайтесь до нас. Ми швидко усунемо проблему, щоб авто працювало на повній потужності.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити