СТО

Заміна фільтрів в автомобілі

Своєчасна та правильна заміна розхідників в авто – це гарантія безаварійної роботи будь-якого транспортного засобу. Заміна фільтрів у машині – не виняток. Автомеханіки СТО «Експрес-Центр» швидко, якісно та недорого виконають цю процедуру, що зробить експлуатацію авто максимально комфортною та безпечною.

Заміна фільтрів

Які фільтри змінюються під час заміни масла?

Для правильної та стабільної роботи двигуна та машини в цілому, заміна фільтрів в авто повинна проводитися регулярно. При зміні моторного масла, обов'язково змінюється масляний фільтр, а також паливний фільтр в залежності від типу двигуна автомобіля. Це зумовлено тим, що експлуатаційний ресурс у даних розхідників практично такий самий, як і в мастильній рідині. Також не зайвим буде перевірити стан повітряного та салонного фільтрів, які рекомендується змінювати через кожні 15 тисяч кілометрів пробігу.

Виконати всі ці операції в «гаражних» умовах за відсутності належного досвіду досить проблематично. Тому заміна фільтрів на СТО буде оптимальним вирішенням цього завдання.

Заміна масляного фільтра: особливості та рекомендації

Заміна масляного фільтра повинна виконуватись у відповідність до рекомендацій виробника. У середньому – через 10-15 тис. км. пробігу. Однак тут автолюбителі можуть зіткнутися з підводним камінням. Вся справа в тому, що простота виготовлення такого розхідника призвела до того, що на ринку з'явилося чимало виробів низької якості, використання яких може призвести до:

 • витоку моторного масла і, як наслідок, заклинювання двигуна;
 • попаданню на поверхні, що труться абразивних частинок через погану фільтрацію. Це, у свою чергу, призводить до передчасного зношування або поломки деталей двигуна;
 • необхідності частої заміни розхідника та, відповідно, додаткових фінансових витрат.

Відрізнити оригінальний масляний фільтр від підробки зможе лише професіонал. Саме тому заміна масляного фільтра у Дніпрі – це прерогатива майстрів СТО «Експрес-Центр».

Заміна паливного фільтра: особливості та рекомендації

Заміна паливного фільтра, як і масляного, має проводитися регулярно. Виробники рекомендують змінювати цей розхідник через 10-60 тисяч кілометрів залежно від типу двигуна та палива, що використовується.Чому так важливо, щоб заміна паливного фільтра (у Дніпрі) здійснювалася вчасно? Наслідки їзди із забрудненим розхідником будуть досить плачевними:

 • засмічення та вихід з ладу форсунок;
 • зниження потужності двигуна;
 • нестабільна робота двигуна в цілому.

Саме тому своєчасна заміна паливного фільтра на СТО у Дніпрі – це гарантія безперебійної роботи двигуна та економія коштів на позаплановому його ремонті.

Заміна повітряного фільтра та фільтра салону

Такі елементи системи фільтрації рекомендується змінювати через кожні 10 000 – 15 000 кілометрів. Несвоєчасна заміна таких розхідників призводить до:

 • підвищеного зносу клапанів газорозподільного механізму;
 • зниження загального ресурсу двигуна;
 • запотівання стекол при використанні печі;
 • утворення грибків на поверхні фільтра салону, які викликають хвороби дихальних шляхів людини;
 • появі неприємного запаху в салоні автомобіля.

Своєчасна заміна фільтрів у машині дозволить уникнути таких неприємностей та зробить вашу поїздку максимально комфортною. Тим більше, що вартість заміни таких розхідників на СТО Експрес-Центр доступна кожному автолюбителю.

Заміна фільтрів у машині на СТО Експрес-Центр у Дніпрі

Заміна масляного фільтра двигуна та інших розхідників на СТО «Експрес-Центр» має низку переваг, а саме:

 • використання лише оригінальних фільтрів, що підтверджується наявністю відповідних документів;
 • широкий асортимент різних типів виробів для автомобілів будь-якої марки, моделі та року випуску;
 • гарантія виробника на встановлені комплектуючі;
 • оперативність та висока якість послуг;
 • доступна вартість робіт.

Записуйтесь до наших автомеханіків прямо зараз та на власному прикладі оцініть доступні ціни на заміну фільтрів та інші переваги звернення на СТО «Експрес-Центр».

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити