СТО

Заміна акумулятора

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

Заміна акумулятора

У вас виникли труднощі з запуском двигуна?
Якщо вашому акумулятору вже 3-4 роки, можливо причина в АКБ і краще замінити його, поки він остаточно не розрядиться і ви не зможете завести машину в самий невідповідний час.

Акумулятор необхідно перевіряти перед початком зимового сезону, оскільки щоб запустити двигун на морозі необхідно більше енергії, до того ж електроліт в розрядженому АКБ може просто замерзнути.
Фахівці СТО Експрес Центр підбирають акумулятор на автомобіль виходячи з вимог автовиробника по vin коду. Завжди пропонуємо акумулятори перевірених та відомих брендів з гарантією.

Як відбувається заміна АКБ.

При заміні АКБ, старий акумулятор відключається від бортової мережі автомобіля, знімається з місця, і замість нього встановлюється новий. Проводиться зачистка і обробка клем електропровідний мастилом.
Звичайна заміна акумулятора проводиться на вітчизняних автомобілях і іномарках без складної електроніки, на багатьох сучасних автомобілях необхідна заміна без втрати електронних даних. В цьому випадку, при заміні АКБ автомобіль підключається до резервного живлення, що дозволяє зберегти всі налаштування електроніки. Перед відключенням старого акумулятора, проводиться паралельне підключення тимчасового джерела живлення, а в іншому заміна здійснюється як і в звичайному випадку. В якості тимчасового джерела живлення може виступити подібний акумулятор або спеціальний пристрій, що підключається в бортову мережу через прикурювач.
Іноді потрібне додаткове розбирання авто, коли акумулятор знаходиться у важкодоступному місці. У цьому випадку заміна буде коштувати трохи дорожче.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити