СТО

Заміна рідини ГУР

Швидко, якісно та недорого замінити рідину ГУР ви завжди зможете на СТО «Експрес-Центр»

Коли необхідна заміна рідини у гідропідсилювачі?

Заміна рідини ГУРу (гідропідсилювача керма) повинна проводитися не рідше, ніж раз на рік або кожні 50-60 тис. км. пробігу. Вартість такої процедури на порядок нижча за вартість заміни гідронасоса, рульової рейки або ремонту системи в цілому. Тому механіки СТО «Експрес-Центр» не рекомендують економити на дрібницях, які можуть призвести до виникнення серйозних проблем та чималих фінансових витрат.
На те, що потрібна заміна рідини ГУР, вкажуть такі ознаки:

  • занадто туге кермо;
  • ривки при повороті кермового колеса;
  • сторонні шуми в гідропідсилювачі;
  • відплив рідини під час стоянки;
  • утворення конденсату на пильовиках;
  • зміна кольору та консистенції олії;
  • різке зниження рівня рідини без видимих ​​протікань у рульовій системі.

Якщо ви виявили одну або кілька з цих ознак, рекомендуємо терміново звернутися на станцію техобслуговування з метою проведення діагностики та виявлення причин несправності. Автомеханік уважно огляне елементи кермової системи та винесе вердикт — чи потрібна заміна олії ГУР чи поломка має зовсім інший характер.


Скільки коштує заміна рідини ГУР?


Вартість заміни рідини у ГУР стартує з позначки 300 грн. Підсумкова ціна залежить від того, чи буде заміна олії в гідропідсилювачі повною або частковою. Також на вартість впливають наявність/відсутність додаткових послуг у вигляді заміни насоса, ущільнювачів, сальників та інших елементів. Остаточну ціну майстер СТО «Експрес-Центр» озвучить після огляду та діагностики кермової системи вашого автомобіля.
У будь-якому випадку своєчасна заміна рідини гідропідсилювача - це набагато дешевше, ніж ремонт або заміна деталей рульового управління.

Заміна рідини ГУР

Назва послуги Ціна
Заміна рідини ГУР від 300 грн

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити