СТО

Балансування коліс у Дніпрі

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

Image

Ви замислювалися навіщо потрібне балансування коліс у Дніпрі? Неправильно проведене балансування колеса здатне впливати на термін служби підвіски, ваш комфорт та безпеку в дорозі. Ціна на балансування шин варіюється в межах 200 гривень, а не звертаючись до СТО, ви ризикуєте витратити не одну тисячу. Своєчасний догляд за машиною – головна запорука її довговічності та надійності.

Особливості послуги

Принцип балансування полягає у пошуку відхилень від рівномірного розташування мас щодо центральної зони покришки. Після цього вони усуваються за допомогою пересування диска, гуми або додавання вантажів. На СТО Експрес-Центр використовуються спеціальні інструменти та верстат для балансування, що значно спрощує роботу та гарантує точний результат.

Процедура скорочення вібрації коліс машини повинна виконуватись одночасно з оптимізацією покришки у зборі. Оптимізація - це вибір такого положення гуми на диску, коли вібраційні характеристики в конкретному положенні мінімальні в порівнянні з іншими положеннями.
Без оптимізації правильне балансування коліс авто у Дніпрі неможливе, і за нормальних показань розмірів дисбалансних мас фактично залишковий дисбаланс у рази перевищить ці значення. А точність балансу впливає на ресурс працездатності машини та її експлуатаційні параметри, у тому числі позначаються на безпеці їзди та вмісті небезпечних для екології речовин у вихлопних газах.

На що впливає балансування коліс?

Вартість балансування коліс відносно невелика і відкладаючи відвідування автосервісу, ви ризикуєте витратити на ремонт у рази більше. Адже незбалансоване колесо спричиняє масу наслідків:

 • більш швидке стирання протектора;
 • поломка різних вузлів підвіски;
 • Небезпека на дорозі – підвищення ризику аварії.
 • Ви ризикуєте не лише машиною, а й безпекою – своєю, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Як часто потрібна послуга?

Навіщо потрібне балансування нових коліс і чи варто його робити в принципі? Часто навіть для нових виробів потрібні вантажі, адже незбалансоване колесо можна розпізнати за кількома ознаками:

 • виникнення вібрацій під час руху;
 • погана керованість машини та відведення убік;
 • нерівномірне та швидке знос протектора;
 • більш швидке зношування ступичних підшипників, кульових опор, сайлентблоків.

Подібні прояви спричиняють погіршення загального стану транспортного засобу, а отже, і більш дорогий ремонт. У середньому послуга потрібна кожні 10-15 тис.км, але іноді вона потрібна і частіше. Ми рекомендуємо зробити балансування коліс у Дніпрі за наявності таких факторів:

 • Після шиномонтажу. При знятті гуми з диска порушується їхнє становище між собою - можливе зношування вузлів підвіски.
 • Наїзд на нерівності на великій швидкості. Навіть якщо при зовнішньому огляді пошкодження непомітний баланс у колесі може порушитися.
 • Довгий простий машини. Якщо автомобіль не був в експлуатації більше 6 місяців – порушення нормального стану неминуче.
 • З появою вібрацій у кермі. Вони вважаються першою ознакою проблеми, тому рекомендовано не зволікати зі зверненням на СТО.
 • При частих різких гальмуваннях. Зношування покришки призводить до порушення балансу внутрішніх мас. Такий самий ефект дає їзда по гравію, нерівностям, бездоріжжю, різкі прискорення та повороти.

Агресивна їзда найчастіше спричиняє те, що швидше порушується баланс. Також послуги частіше потребують зимові шини - вони швидше зношуються, що призводить до виникнення дисбалансу. Вас цікавить, скільки коштує балансування коліс у Дніпрі? Це залежить від складності та обсягу робіт – у середньому 50 грн за колесо.

СТО Експрес-центр: чому нам довіряють

Не знаєте, де в Дніпрі відбалансувати колеса на СТО? Експрес-центр завжди готовий допомогти. Великий досвід роботи, злагодженість та відповідальність команди, індивідуальний підхід, адекватні ціни та оперативна робота – все це отримує кожен наш клієнт.Будь-який автомобіль вимагає догляду, а якщо ви користуватиметеся послугами Експрес-Центру – потреба в ремонті виникатиме вкрай рідко. Пам'ятайте, що якщо вам потрібне балансування коліс – ціна у Дніпрі у нас точно не кусається. Ми використовуємо сучасний, професійний інструмент – і ваша ластівка знову як нова. Запис на балансування доступний за телефоном або на офіційному сайті.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити