СТО

Установка та заміна автоскла

Зима 2024: безкоштовна діагностика ходової частини + знижка 10% на роботи!

Пошкодження скла автомобіля – досить часта проблема, з якою стикаються водії після ДТП, ударів або попадання будь-яких предметів на авто. Заміна лобового скла у Дніпрі є досить популярною послугою, що дозволяє повернути транспортному засобу колишній зовнішній вигляд та забезпечити безпеку пасажирів. Навіть невеликі відколи та подряпини вважаються причиною звернення на автосервіс, а за наявності великих тріщин та пошкоджень потрібно негайно відвідати СТО.

Коли потрібна заміна скла?

Встановлення лобового скла у Дніпрі передбачає значний обсяг роботи. Заміна вітрового скла потрібна у кількох випадках:

 • непрактично чи неможливо виконати локальний ремонт;
 • вартість ремонту близька або дорівнює повній заміні;
 • на поверхні занадто багато різних потертостей, сколів та подряпин;
 • планується виїзд за кордон (на машині з пошкодженим склом виїзд буде неможливим).

Заміна автоскла в Дніпрі повинна виконуватися тільки на професійному автосервісі - це гарантує вашу безпеку, а також надійність та довговічність конструкції.

Чому не варто відкладати подорож у автосалон?

Кожен автовласник повинен розуміти, що встановлення та заміна скла на автомобілі - важлива послуга, нехтувати якою не можна. Пошкодження скла будь-якого типу спричиняє небезпеку для водія та пасажирів. Ось кілька наслідків їзди на машині з пошкодженим склінням:

 1. Поганий огляд дороги. Наявність тріщин або сколів може негативно позначатися на огляді водія, що є прямою загрозою для виникнення аварійної ситуації.
 2. Розгерметизація салону. За наявності великих тріщин та інших дефектів є ризик попадання вологи та води при опадах усередину салону.
 3. Зниження безпеки. Висока міцність скла – важливий фактор безпеки пасажирів. Будь-які дефекти збільшують небезпеку для водія та пасажирів під час їзди.

Якщо ви виявили будь-які дефекти скла, особливо вітрового – вам рекомендовано негайне встановлення автоскла на СТО.

Етапи робіт

Установка автоскла в Дніпрі на СТО Експрес Центр виконується відповідно до технології, завдяки чому готова конструкція здатна прослужити довгий час. Весь процес заміни складається з кількох етапів:

 • Зняття та видалення останків. Для демонтажу використовується пневматичний ніж або гранна струна. Клей, що залишився, видаляється з граничною обережністю - щоб не пошкодити корпус машини.
 • Знежирення та ґрунтовка. Для хорошого зчеплення з поверхнею вона ретельно знежирюється, а потім ґрунтується. Після висихання ґрунтовки по периметру монтажу наноситься герметик – він забезпечує повну герметичність салону.
 • Монтаж.На скло надягає ущільнювач, після чого конструкція легкими натисканнями поміщається на місце вакуумними тримачами.
 • Самостійна заміна автоскла в Дніпрі може закінчитися неправильним монтажем, згодом салон буде негерметичний або скло просто відклеїтися найближчим часом. Рекомендуємо звертатися до професіоналів СТО Експрес Центр – гарантуємо, що результатом ви залишитеся задоволені.

Заміна автоскла у Дніпрі від Експрес Центр: особливості послуги

Якщо ви шукаєте СТО по заміні лобового скла у Дніпрі - ви прийшли за адресою. Робота провадиться досвідченими майстрами із застосуванням спеціалізованого обладнання, що гарантує максимальну точність монтажу. Після подачі заявки ми виконуємо попередній вибір оптимального скла в залежності від:

 • марки авто;
 • комплектації;
 • року випуску.

СТО «Експрес-Центр» працює з виробниками та постачальниками сертифікованих комплектуючих. Вони гарантують якість, що підтверджують відповідні сертифікати. Також ми надаємо гарантію – ви можете не турбуватися, адже при належній експлуатації скло прослужить вам не один рік.
Якщо у вас виникли проблеми з підбором лобового скла для свого автомобіля, зв'яжіться з нами. Від грамотності установки автоскла залежить його термін служби та безпека пасажирів авто.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Послуги, які можуть Вас зацікавити