СТО

Ручне гальмо: обслуговування і ремонт у Дніпрі

Ручне гальмо: обслуговування і ремонт у Дніпрі

Ручне гальмо - це інтегральна частина гальмівної системи автомобіля, створена для того, щоб зберігати авто в нерухомому положенні на будь-якій поверхні.
Проблеми в гальмівній системі можуть з'явитися з різних причин, і не варто забувати, що саме на її стані будується безпека водія і пасажирів.
Незважаючи на те що ручне гальмо використовується нечасто (багато хто вважає за краще ставити автомобіль на "передачу" або паркінг), в певних ситуаціях його роль стає критично важливою.

Автосервіс "Експрес-центр" надасть вам професійну допомогу у розв'язанні проблем з ручником. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісну консультацію та оперативне усунення несправностей.

Ремонт ручного гальма в Дніпрі

На горбистій місцевості Дніпра багато хто стикався з проблемою, коли піднімаєш ручник, а авто все одно починає трохи відкочуватися. Причиною того, що ручник гірше тримає, можуть стати як колодки, так і тросик ручника.

Проблеми традиційного ручного гальма

Багато водіїв рідко використовують ручник, і про його несправності вони дізнаються лише під час технічного огляду. Найтиповіші проблеми пов'язані з пошкодженням тросів або колодок. Найчастіше причиною стає рідкісне використання стоянкового гальма, що призводить до "заклинювання" його компонентів. Вирішення проблеми з тросом не вимагає великих зусиль або вкладень. Однак заміна зношених колодок може стати складною і дорогою процедурою через необхідність демонтувати задні колеса і гальмівну систему.
Якщо ручник функціонує, але гальмування коліс відбувається нерівномірно, потрібне коригування механізму.

Проблеми електронного ручного гальма

Найпоширенішою проблемою електричного ручника є його чутливість до морозів, коли гальмівні супорти можуть замерзати. Іноді актуатор може вийти з ладу, що блокує гальмо і робить рух авто неможливим. Деякі моделі автомобілів дозволяють екстрено звільнити гальмо за допомогою спеціальної ручки в багажнику.
Для електричного ручника також характерні електронні збої. Якщо виникають складнощі з ручним відключенням, потрібна допомога фахівця. Щоб визначити причину проблеми, потрібне професійне діагностичне обладнання.

Нерідко проблеми зі стоянковим гальмом пов'язані з іншими несправностями. За допомогою своєчасної діагностики ми точно визначимо причину і швидко усунемо неполадки.
Для додаткової консультації та запису на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Можливо Вас зацікавить: