СТО

БЛОГ

Восстановление литых дисков СТО Днепр

Відновлення литих дисків: чи можна полагодити литий диск?

Зміст:

Відновити литі диски на СТО як можливість економії коштів. Де краще полагодити литі диски та в яких випадках можна вирівняти диски за доступною ціною

Литі диски останнім часом вважаються одними з найпопулярніших серед автомобілістів. Вони виготовляються із сплаву алюмінію з іншими металами методом лиття. Завдяки цьому вироби мають цілісну структуру, що не тільки підвищує його естетичність, а й збільшує стійкість до ударів. Проте відновлення литих дисків може знадобитися - якщо удар був занадто сильним і згодом на поверхні деталі з'явилися дефекти. Але ремонт буде в рази дешевшим, ніж повна заміна комплектуючих. Якщо вас цікавить як відновити алюмінієві диски та які види дефектів можна усунути – читайте далі. Ми поділимося всіма особливостями цієї послуги.

Відновлення литих дисків СТО Дніпро

Типи поломок литих дисків

Щоб відповісти на питання, як відновити литі диски, потрібно спочатку визначити тип поломки деталі. Ми розглянемо найпоширеніші види несправностей.

Тріщини та сколи

Тріщини та відколи можуть виникати внаслідок сильного удару при наїзді на нерівність або глибоку яму. При цьому на виробі з'являються: - незначні дефекти; ушкодження лакофарбового покриття. У цьому випадку виправлення литих дисків буде найпростішим і найшвидшим..

Радіальне зміщення

Може виникнути згодом наїзд на яму або бордюр. При цьому на диску з'являються значні вм'ятини, які потребують редагування. Дисковий обід потрібно вирівнювати за допомогою спеціального інструменту.

Осьове зміщення

При осьовому зміщення поверхні виникає так звана вісімка. Вона може з'явитися внаслідок бічного удару: інший транспортний засіб або бордюр. Може застосовуватися кілька варіантів обробки, щоб видалити всі дефекти, що виникли.

Як відновити литий диск?

Відновлення зовнішнього вигляду литих дисків може виконуватися різними способами – залежно від типу та складності поломки. На шиномонтажі Експрес Центр використовують різні методи, завдяки чому можливе відновлення навіть складних пошкоджень.

Відновлення литих дисків СТО Дніпро

Зварювання

Використовується для відновлення цілісності литого диска. Застосовується для усунення таких проблем:

●   тріщини;
●   сколи;
●   подряпини.

При цьому обов'язково звертатися на професійний шиномонтаж, адже нагрівання диска призводить до його деформації. Тільки хороший майстер здатний якісно виконати роботу та зберегти експлуатаційні властивості виробу. 

Готування

Незначно розбите лиття можна відновити методом рихтування або виправлення. Цей спосіб використовується виключно при невеликих пошкодженнях. За допомогою спеціального гідравлічного стенду та інструментів відновлюється нормальна форма виробу та його експлуатаційні властивості наводяться у нормальний стан. Якщо вас цікавить, як вирівняти литий диск - саме рихтування дозволяє усунути дрібні нерівності.


Фарбування

Фарбування дисків має виконуватися лише грамотними фахівцями. Попередньо потрібно позбутися бруду, жиру, олії, води та інших речовин на поверхні. Після нанесення фарби обов'язково виконується перевірка на дисбаланс - це дозволяє переконатися, що лакофарбові речовини рівномірно нанесені.

Наплавлення

При значних руйнуваннях використовується наплавлення. На гострі краї та вибиті частини наплавляється новий алюмінієвий сплав – це своєрідна латка. Наплавлення передбачає термічну обробку, тому рекомендовано довіряти роботу лише кваліфікованим фахівцям.

Щоб вибрати метод як відновити литі диски, рекомендуємо звернутися на наше СТО. Ми проведемо швидку діагностику та визначимо необхідний для проведення робіт бюджет. У процесі діагностики підбирається оптимальний варіант ремонту залежно від типу та складності ушкоджень.

Ушкодження, за яких диск не можна відновити

Відновити литі диски можна в більшості випадків, але іноді це все ж таки неможливо зробити.При сильних деформаціях та переломі виробу навпіл повернути його початкові властивості вже неможливо. Щоб дізнатися, чи можна відремонтувати литий диск - зверніться на СТО Експрес Центр. Ми проведемо оперативну діагностику, вивчимо існуючу проблему та підберемо оптимальний спосіб відновлення. Не варто займатися самостійним ремонтом - це може лише погіршити ситуацію та призвести до неможливості відновлення.

Відновлення литих дисків СТО Дніпро

Як ми можемо допомогти?

Наш автомобільний сервіс надає допомогу у питанні, як відновити старі литі диски. При роботі ми використовуємо професійний інструмент і використовуємо всі наші знання, завдяки чому після відновлення виріб може прослужити ще довгий час. Нас вибирають з кількох причин:

●    висока якість роботи;
●    індивідуальний підхід;
●    бюджетна вартість ремонту;
●    великий досвід роботи;
● можливість комплексного обслуговування.

Якщо ви хочете продовжити термін служби литих дисків - звертайтесь до нас. Ми гарантуємо, що отриманий результат радуватиме вас ще довгий час.

СТО ЕКСПРЕС ЦЕНТР

+38 097 377 9945
+38 050 599 3828

Можливо Вас зацікавить: